Jdi na obsah Jdi na menu
 


Užívání jmen jiných hráčů a guild

24. 1. 2011

 

Hráč či guilda ve svém profilu nesmí používat jména jiných hráčů nebo guild v jiné souvislosti, než jako jejich seznam v souvislosti se seznamy Přátelé (friendslist), Nepřátele (blacklist) a Dohody o neútočení. I v těchto případech není ale dovoleno se jakkoliv rozepisovat o důvodech, proč je zde hráč či guilda uvedena. Obzvláště není povoleno v popisech hráčů a guild upozorňovat na praktiky jiných hráčů či guild, nadávat jim či jinak hanit jejich herní jméno. Toto platí i pro částečně vyhvězdičkovaná jména hráčů nebo guild anebo odkazy na jejich aktuální pozici v síni slávy, arény, či členství v jasně specifikované guildě.
Dále je zakázáno v popisu umisťovat odkazy na stránky, jenž propagují jakýkoliv pornografický materiál, vkládat obrázky typu ASCII art značící urážky, rasismus, propagaci drog (sem spadá např. i obrázek listu marihuany), či obrázky jinak nevhodného chararakteru (např. obrázek se vztyčeným prostředníkem, apod.) Dále odkazy typu ctrl + w, alt + F4 nebo příliš dlouhá (široká) charakteristika.Při použití okrádacího odkazu bez zřetelného označení, že se jedná o odkaz pro pokousání obětí, bude toto jednání posouzeno jako porušení pravidel. Za vložení tohoto odkazu místo adresy pro klanovou stránku je odpovědný mistr guildy
Trestání bude podle sazebníku nadávek. V případě porušení tohoto ustanovení v popise guildy bude potrestán mistr bez ohledu na to, zda tam popis umístil on či někdo jiný.


 

§8 Soustavné napadání (Bashing)


 

Více než 5 útoků na jednoho hráče v aréně v době od 0:00 hod. do 23:59 hod. je stanoveno jako soustavné napadání a tudíž není dovoleno.
Více než 5 útoků na jednoho hráče v Circus Turma není technicky možné.
Útoky se nesčítají. Je tedy povoleno 5 útoků v klasické aréně a 5 útoků v Circus Turma v rozmezí 0:00 - 23:59